"Unistused ellu!" võrgustik osales Arvamusfestivalil

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

Võrgustik „Unistused ellu!“ osales Eesti esimesel Arvamusfestivalil, mis toimus 16. ja 17. augustil Paides. Spetsiaalsel ettevõtluslaval korraldas ka meie võrgustik koostöös EBSiga arutelu: Eesti tuleviku tegijadkas rolliks valmis või vajavad aega ja panustamist? Kuidas noortele ettevõtlust õpetadakas seda saab teha ainult ettevõtja?

Arutelu juhtis Tiit Elenurm, EBS ettevõtluse õppetooli juhataja, PhD ning osalesid: Margus Rink Eesti Energia juhatuse liige, Tõnu Vanajuur Danske Banki ettevõtete panganduse direktor ning Kristiina Kägu EBS Education juhatuse liige.

Arutelu kuulanud noored ütlesid muuhulgas ka seda, et ettevõtliku hoiaku kujundamisega tuleks hakata tegelema juba maast madalast, gümnaasiumis sellega alustada on tõenäoliselt liiga hilja. Seetõttu on võrgustik „Unistused ellu!“ tänases Eestis väga vajaliknii noorte kui ka ettevõtjate vaatenurgast. Noortele just sellepärast, et oleks koht, kust näeks kõiki erinevaid toetusmeetmeid, mille abil oma ettevõtlikkust proovile panna. Et oleks koht, kus abivajaja leiaks just enda vajadustele sobiva meetme ja pakkumise. Ettevõtjatele on taolist keskset kohta vaja just seetõttu, et selle kaudu ettevõtlikkuse alast kompetentsi, uuringuid ja värsket, kvaliteetset infot saada. Ja muidugi oleks see koht, kus üksteist leiaksid nii koolid, ettevõtted kui teised partneridkes kõik ühel või teisel moel ettevõtlikkust soovivad turgutada.

 


EBSi ja "Unistused ellu!" ühisarutelu ettevõtluslaval
 


Paremalt Margus Rink Eesti Energia  juhatuse liige ja Tõnu Vanajuur Danske Banki ettevõtete panganduse direktor

 


Paremalt Tiit Elenurm EBSi ettevõtluse õppetooli juhataja, PhD ja Kristiina Kägu EBS Education OÜ juhatuse liige