UNICEF tunnustas Unistused ellu võrgustikku!

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

21. novembril pälvis ettevõtete koostöövõrgustik „Unistused ellu!“ UNICEF Eesti rahvuskomitee Sinilinnu aastapreemia. Igal aastal tunnustab UNICEF organisatsioone, kes on oma tegevusega aidanud kaasa laste ja noorte arengule.

Kaubanduskoja koordineeritud ettevõtete koostöövõrgustik toob kokku organisatsioonid, kes toetavad noorte ettevõtlikkust ja projekte, mis seda edendavad. Võrgustiku asutajateks olid Eesti Energia, Swedbank, Danske Bank, Silberauto, Ida-Viru Ettevõtluskeskus ja Jõhvi Kontserdimaja. Tänaseks on võrgustikus juba üle 170 liikme. Koostöövõrgustik sai loodud selleks, et Eestis oleks rohkem ettevõtlikke lapsi ja noori. Võrgustikuga võivad liituda kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes tahavad panustada ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse.

Kaubanduskoja peadirektor Mait Palts ütles: "Meil on väga hea meel, et ettevõtjate algatust on märgatud ning selline tunnustus tiivustab meid veelgi suuremaid eesmärke seadma." Tema sõnul räägitakse täna väga palju ettevõtlikkusest ning meie noortel on rohkelt võimalusi oma ettevõtlikkust arendada ja erinevates projektides kaasa lüüa. Kuid veelgi olulisem oleks mõista, et ettevõtlikkus on hoiak, mis aitab elus hästi hakkama saada. "Ettevõtlik inimene on loov, algatusvõimeline ning julgeb otsustada ja võtta vastutust. Just selliseid noori tahaksid ettevõtjad tulevikus ka tööturul näha. Loodame, et meie võrgustik aitab sellele mõtteviisi kujundamisele kaasa“, lisas Palts.

Täpsemat infot võrgustiku kohta saab lugeda siin »

ÜRO Lastefond UNICEF on Sinilinnu-aastapreemiat välja andnud juba 14 aastat. Laureaadid kantakse ka UNICEFi auraamatusse.

Fotod: Erik Peinar, Riigikogu Kantselei

Kaubanduskoja juht Mait Palts ja ettevõtlusõppe assistent Kadi Vellner UNICEFi Eesti Rahvuskomitee presidendi Elle Kulli ja Riigikogu esimehe Eiki Nestoriga
 


Sinilinnu aastapreemia laureaadid

Täiendav info:
Maarja Loorents
Kommunikatsioonijuht
E-post: maarja@koda.ee
Tel: +372 604 0065
Gsm: +372 51 67429