Toimus võrgustiku aktiivgrupi koosolek

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

15. veebruaril kogunesid Kaubanduskotta koosolekule taas võrgustiku aktiivsemad liikmed. Leppisime kokku võrgustiku uue juhtimisorgani Nõukoja liikmete koosseisu 2013. aastaks ja sõnastasime võrgustiku visiooni ja missiooni lõpliku variandi. Samuti arutasime võrgustiku liikmete järgmist suuremat kokkusaamist kevadel.

Unistused ellu! võrgustiku Nõukoda on organ, mis toetab ja nõustab võrgustiku tegevuse kavandamist ja läbiviimist. Nõukoja liige on eelkõige ekspert ja ideede generaator, kuid samas võib olla ka osaline võrgustiku erinevates projektides või tegevustes.

Nõukoja liige on võrgustiku asutaja või aktiivse partnerorganisatsiooni esindaja ja panustab võrgustiku töösse mentorluse põhimõttel. Nõukoja liikmed on Unistused ellu! võrgustiku kontaktisikud maakondades ja linnades. Nõukoja koosseisu kinnitame üheks kalendriaastaks. Nõukoja liikmeid 2013. aastal vaata siit»

Koosolekul sõnastasime ka võrgustiku visiooni ja missiooni lõpliku variandi, et meie tegevuse eesmärgid oleksid nii võrgustiku liikmetele endale kui ka avalikkusele selged ja arusaadavad. Võrgustiku visiooni ja missiooniga saate tutvuda siin»

Tutvu lisaks meie koosoleku memoga»