Esimene üle-eestiline praktikaportaal

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

Selleks, et ettevõtted saaksid endale leida lihtsalt, kiirelt ja usaldusväärselt erialase haridusega praktikante, on loodud esimene üle-eestiline praktikaportaal www.kutsepraktika.ee. Portaal koondab ja vahendab praktikasoove ning praktikapakkumisi kutseõppurite ja ettevõtete vahel. 2015/2016 õpib kutseõppeasutustes üle 25 000 kutseõppuri, kelle õppe üks osa on erialane praktika ettevõttes. Iga õppur sooritab ühes õppeaastas 2x5 nädalat praktikat

Viis põhjust, miks võtta praktikant oma ettevõttesse!
1. Võimalus pakkuda noorele esimest töökogemust ning lüüa kaasa järelkasvu arendamisel.

2. Võimalus tutvuda tulevikutalentidega juba varakult - parimad praktikandid saate tööle võtta.

3. Lisatööjõud kiirel ajal või puhkuste perioodil.

4. Praktikandid toovad ettevõttesse värskeid ideid ja on varustatud kõige uuemate koolitarkustega.

5. Praktikant annab Teie ettevõttele väärtuslikku tagasisidet.

Mida peab tegema, et leida erialase haridusega praktikant?
Esimeseks sammuks on konto loomine www.kutsepraktika.ee portaalis. Seejärel on võimalik internetiportaali üles laadida enda praktika kuulutusi või otsida praktika avalduste kaudu sobivaid kandidaate. Pärast kuulutuse avaldamist, saavad kutseõppurid praktikale kandideerida ning Teie valite endale sobiva praktikandi.

Hea ettevõtja! Teie käsutuses on kõikide Eesti kutseõppeasutustes õppivate tulevaste tipptegijate praktikasoovid ning Teie saate teha nende seast endale sobiva valiku lihtsalt, kiirelt ja mugavalt. Ja mis kõige parem - seda kõike ühest kohast!

Kui olete huvitatud lisa informatsioonist või praktikaportaali tutvustusest Teie ettevõttes, siis palun võtke ühendust kas e-maili teel: info@kutsepraktika.ee või telefonidel: +372 5354 3630 (Katrin); +372 5805 5800 (Carmen).