„Ettevõtliku kooli“ teine tunnustamine

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

Oktoobrikuu 17. kuupäev polnud eriline vaid seetõttu, et kohe-kohe oli algamas sügisvaheaeg. Sellel päeval toimus ka juba järjekorras viies Haridusfestival ning selle muutis eriliseks selle uus toimumiskohtTartu Ülikooli Narva kolledž.

Lisaks sellele, et kolledž oli puupüsti täis noori ja hingelt noori ettevõtlikke huvitujaid, toimus ka festivali lõpus „Ettevõtliku kooli“ õppeasutuste tunnustamine. Teist korda jagas Ida-Viru Ettevõtluskeskus tunnustust Ettevõtlik kool ja Ettevõtlik lasteaed. Sellel aastal täitsid ettevõtliku õppe Standardist lähtuvalt eneseanalüüsi kolm õppeasutust. Baastaseme saavutasid Kohtla-Järve linna lasteaed Kirju-Mirju ja Jõhvi Gümnaasium. Selle aastase tunnustusürituse tegi eriliseks aga asjaolu, et üks „Ettevõtliku kooli“ võrgustiku liikmetest saavutas HõbetasemeSillamäe lasteaed Päikseke!

Päev fantastiliselt ilusas kolledžis oli kindlasti põnev kõikidele osalejatele. Võimalus osaleda konverentsil, võtta osa erinevatest töötubadest või külastada messi, tagas kõikidele huvitava päeva.

Ida-Viru Ettevõtluskeskus tänab kõiki osalejaid, korraldajaid ja toetajaid – aitäh teile kõigile, et koos oleme loonud Haridusfestivalist inspireeriva traditsiooni. Ja veelkord – palju õnne kõikidele tunnustuse saajatele!

Fotod: Ida-Viru Ettevõtluskeskus